11.05.2013 14:26

ZAHAJOVACÍ CEREMONIAL a SOBOTNÍ VOLNO

Sobotní odpoledne kluky nečekal už žádný hokejový duel, takže program na stadionu pro ně končil Slavnostním zaáhjením v "ruském až sovětském" stylu:-) Kromě organizátorů turnaje k nim mluvili političtí představitelé Tveru, maminka Ilji Kovalčuka a ve finále z obrazovky i samotný Ilja z šatny národního týmu!!! Všichni říkali něco o práci, přátelství, míru v a poslední větě vždy mluvili k našemu družstvu! Proč si to myslíme? Usuzujeme, že úspěch a vítězství v turnaji přáli právě nám, protože všichni přece vyhrát nemůžou:-) zahájení sledovalo snad 500 diváků (!) v hledišti - bez legrace to bylo poměrně působivé a pro chalpce zážitek.

Poté nás čekal pěší přesun do centra, návštěva pizzerie, Památníku padlých, Lenina na náměstí a dalších. Nejčastěšími objekty fotografování našich chlapců jsou přes veškeré ruské sochařské umění místních mistrů.... jak jinak než... místní děvčata...

Takže zatímco si je fotí na pěší zóně, já vám mohu psát i o jiných věcech, než o hokeji....

DŮLEŽITÁ INFORMACE: Nedělni dopoeldní zápas proti týmu Tverskije Týgri poběží opět na netu a to od 10.30 středoevropského času!!!  Sledujte:

https://kidshockey.ru/viewtopic.php?f=30&t=21120

—————

Zpět


Kontakt

TVER 2013

00420 724 840 391