10.05.2013 09:28

Vítězství se počítá....

IHC Czech  - Severstal (RUS) 2:0 (0:0, 2:0, 0:0)

Začali jsem velmi vlažně. Soupeř nás lehce přebrusloval a první třetinu jsme prohráli na střely 4:12 a nevyužili ani jendu ze dvou přesilovek! Po úpravě ledu kluci přeci jenom zvedli hlavu a hlavně začali více zaměstnávat soupeřova gólmana. Po výborně zvládnutém oslabení se kluci do soupeře zakousli. První gól padl po Glosově střele, kterou gólman vyrazil před sebe a Černý trefil poloodkrytou branku! Od té chvíle jsme převzali otěže utkání do svých rukou a těsně před ruhou sirenou přišel druhý gól. Zpoza kruhu vytřelil Hošek a jeho střelu dokázal tečí usměrnit za soupeřova gólmana Novotný. Ve třetí třetině ale klukům docházely síly. Naštěstí výborně zvládl utkání Kardinál, vychytal "shot -out" a po záýsluze byl vyhlášen nejlepším hráčem utkání...