09.05.2013 14:26

První zprávy z TVERU - Příjezd, Ubytování, Info o turnaji

Zdravím vás, milí rodičové!

První zážitky se nás dotkly již na cestě…  Jak všichni vědí, nejsložitější je to s gólmany. Venca Mokrý nezavřel pusu po celou dobu letu, vyřídil tím mj. vedoucího družstva, jednoho z trenérů…a dvě letušky! Tomáš Kardinál zase našel na letišti v Moskvě svůj kufr notně poškozený, naštěstí se mu nic neztratilo (teď ale mluvím o Kardinálovi starším, takže gólmanské pověsti se toto dotýká pouze vzdáleně…). Nicméně, než to „ruský administrativní moloch“ vyřídil, zešedivěl málem ruský řidič autobusu, který vezl nás a poté ho čekali po tříhodinovém spánku Švýcaři. Když k tomu připočtu zácpy na cestách, zešediví ten řidič stejně, jedna cesta Moskva – Tver jsou téměř tři hodiny… Kluci se tak do pelechu dostali až v šest ráno místního času, v poledne budíček a v pět již první přípravné utkání. Turnaj startujeme v pátek dopoledne zápasem v 9.00 místního času, odpolední zápas pak bude možné sledovat od 13hod. (středoevropského času) na internetu www.kidshockey.ru na tomto portálu by měl být k vidění i nedělní duel, který se hraje od 11.00 středoevrpoského času (tedy 13.00 našeho).

Jsme ubytováni v kompletně rekonstruovaném ubytovacím zařízení společně se všemi ostatními zahraničními výpravami. Je třeba říci, že je vše nové a moderní, ovšem uděláno (resp. někdy neuděláno) tak nějak po rusku:-) Některé dílčí "mouchy" jsou vychytávány na místě, ale v zásadě se Rusové snaží zvládnout naše připomínky co nejrychleji...

Turnaje se účastní 14 týmů rozdělených do dvou skupin. Sehrejeme tedy 6 utkání v zíkladní části )ve skupině B nás čekají Lotyši, Finové, Kazaši a tři ruské týmy). Pokud se ve skupině umístíme do 5. místa, čeká nás finálová část proti dalším 5 celkům ze skupiny A.

Ahoj Hynek, Petr a spol.

—————

Zpět


Kontakt

TVER 2013

00420 724 840 391