13.05.2013 13:33

PROGRAM a ROLE

Kluci se pomalu chystají na první utkání nadstavbové části turnaje a já vám chci napsat pár informací:

I když jsme kapku zklamaní posledními výsledky, věříme, že se kluci jště zvednou a zabojují. Stále jsou ve hře přední příčky, i když do bojů o ně vstupujeme pouze se třemi body za výhru proti Severstalu (ostatní dvě výhry byly proti soupeřům, kteří hrají jen skupinu o 11.-14. místo a tyto výsledky se nám nezapočítávají)

Nejen dnešní, ale i zítřejší oba zápasy proběhnou patrně na hlavní ploše a tudíž budou k vidění i na vám již dobře známém webu. I když vím, že kvalita tohoto přenosu je nevalná, zítra by to měla být lahůdka. Budem hrát proti Výběru Švédska, který tu zatím drtí jednoho soupeře za druhým, utkání začíná v 10.45 (8.45 CET), tak pokud vám to vaše povinnosit dovolí, nenechte si to ujít... Zítra odpoledne nás pak čeká duel proti Buranu Voroněž v 17.45 (15.45 CET) a jak vyznívá z předchozího, bude také hrán na hlavní hrací ploše.

Chci využít trošky klidu i k tomu, abych vám napsal o činnosti realizačního týmu... Každý ze zúčastněných tu má svou roli. Trenéři Jirka a Míra se starají nejen o vlastní koučink, ale dohlížejí i na rozcvičky, předzápasvou motivaci a odpočinkový režim. Petr (Král) navzdory silnému nachlazení musí řešit řadu úprav v programu celé akce - mluvíme o ubytování, přesunech, autobusové dopravě, časech stravování apod. Navíc díky zkušenosti z minula si ení jist vůbec ničím a tak je to pěkně na nervy. Ruda (Ficek) dělá pro kluky technickou podporu (a věřte, že každou chvilku něco potřebují!), v tom mu pomáhá Tomáš (Kardinál), který navíc vede i statistiky z jdntl. utkání. Honza (Prebsl) běhá s foťákem (fotky dá později na rajče.cz) a spolu se mnou neúnavně fandí! Já jsem již rozflákal vzteky nad sudími svoji umělohmotnou trubku, ale dresa čepka snad dovedou kluky k výhrám - a nejvíce času trávím u počítače a nebo v rozhovoru s různými Rusy i lecjakými jinými cizinci, kteří nám vaří, nás ubytovávají, nám organizují život.... apod. Ale všechny nás to baví, kluci to (do určité míry:-) oceňují a my jim chcem pomoci k co nejlepšímu výkonu - takže za chvíli už to zase bude: ČEŠI, ratata, ČEŠI, ratata, ČEŠI ....

—————

Zpět


Kontakt

TVER 2013

00420 724 840 391