12.05.2013 12:57

NÁROČNOST TURNAJE

Po čtyřech odehraných utkáních je téměř jisté, že naši kluci postoupí ze skupiny B do další fáze turnaje. Tam ze sedmi týmů v každé skupině postoupí pět a vzájemné zápasy se budou započítávat. Plus kluci sehrají dalších pět utkání proti soupeřům, postoupivším ze skupiny A...

To tedy znamená, že nás čeká ještě 7 utksedm zápasů. To samozřejmě zvyšuje riziko zranění i se čím dál více projevuje únava. Začínají se nám objevovat drobná, ale nepříjemná zranění... Král do utkání nezasáhl, ale zítra už snad bude připraven. Kardinál leduje bolavý loket a Hladík po včerejším koňaru dostal zásah ještě o něco výše než do stehna (ani suspenzor nepomohl:-) a utkání nedohrál. Věřme, že na fukci to nebude mít vliv - myšleno na funkci hokejového útočníka, samozřejmě:-)

Apelujte i po telefonu na kluky, aby co nejvíce odpočívali a spali. I když se trenéři a vedoucí snaží je vést k tomuto režimu a večerku jsme posunuli pouze včera (vědeli jsme že dnes nemusíme brzo vstávat...), neovlivníme přístup  všech v momentě, kdy jsou dveře pokojů zavřené... S tímto budou bojovat všechny týmy a v závěru turnaje se pošetřené síly a nezranění hráči budou setsakramntsky hodit!

—————

Zpět


Kontakt

TVER 2013

00420 724 840 391